payamgps.com

خریدار انواع آنتن سلکتوری

خریدار انواع آنتن سلکتوری

پیام ضایعات” در راستای خرید و فروش انواع ضایعات و دستگاه های دست دوم خریدار انواع آنتن سلکتوری و همچنین خریدار آنتن های تقویت موبایل دست دوم می باشد. جهت فروش آنتن یا آنتن های سلکتوری خود به صورت دست دوم وعمده کافیست از خدمات “پیام ضایعات ” جهت خرید منصفانه انواع ضایعات استفاده نموده و با کارشناسان پیام ضایعات با شماره ۰۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴ (کلیک جهت تماس) تماس حاصل فرمایید.

در نقاطی که آنتن دهی موبایل ضعیف بوده و جزو نقاط کور حساب می شود باید از یک آنتن کامل و تقویت کننده استفاده نماییم. آنتن دهی در شهرها مشکلاتی دارد که به دلیل وجود دیوارها و همچنین نقاط کور اتفاق می افتد. نمی توان دکل های مخابراتی را بیش از حد گسترش داد و تعداد آن ها را زیاد نمود زیرا برای انرژی هایی خارج شده از هر آنتن محدودیت هایی وجود دارد.
استفاده از زیاد از این دکل ها می تواند برای سلامتی مضر باشد پس بهترین راهکار استفاده از آنتن های موبایل می باشد که برای تقویت آنتن موبایل در شرایط اضطراری به کار می رود. این دستگاه ها را می توان در تمام فضاهای خصوصی و یا عمومی به کار ببرید و جایگزین برای دکل های بزرگ مخابراتی باشند.

⚪️نحوه کار انواع آنتن تقویت کننده موبایل

اگر شما در منطقه ای زندگی می کنید که مشکل آنتن دهی دارید و نمی توانید تماس خوبی داشته باشید می توانید از یک تقویت کننده آنتن سلکتوری استفاده نمایید که پوشش بیشتری را در زمینه آنتن دهی به شما خواهند دارد. این آنتن ها در مدل ها و قدرت های مختلفی تولید شده اند که برای پوشش دهی نسل های مختلف شبکه موبایل استفاده می شوند.

⚪️تقويت کننده آنتن موبايل با آنتن های سلکتوری

  • این آنتن ها شبیه آنتن تلويزيون می باشد که می تواند کار تقويت آنتن موبايل را انجام ‌دهد.
  • نصب و راه اندازی این تقویت کننده های موبایل با کمک متخصصان انجام خواهد شد. در نقاط دور افتاده هم می تواند برای پوشش بالاتر مخصوصاً مکان هایی که دور از دکل های BTS بوده و یا به اصطلاح به آن ها نقاط کور می گویند، از این آنتن ها استفاده می شود.
  • در کارخانه ها، شهرک های کوچک و بزرگ و هتل و مکان های تجاری و اداری که دور از دسترس می باشند می توان از این انواع آنتن های تقویت موبایل استفاده نمود.
  • آنتن های تقویت موبايل كاركردی هوشمندانه برای مواردی است که شرایط آنتن دهی بسیار ضعیف بوده و باید تقویت گردد. این دستگاه می تواند سیگنال دریافتی تقویت شده را به موبایل ارسال نماید.

⚪️کاربرد آنتن سلکتوری

آنتن های سلکتوری در مکان هایی که دارای کابل طولانی می باشند و یا دارای افت ولتاژ مداوم می باشند، قابل تنظیم است و می تواند افت ولتاژ را به هر مقدارجبران نماید به طور کلی کار آنتن تقویت کننده موبایل، افزایش سیگنال گوشی بوده و این تقویت سیگنال موبایل را به صورت سازمانی و یا خانگی انجام می دهد و در ضمن می توان با کمک آن اینترنت همراه نیز تقویت نمود.

⚪️خریدار انواع آنتن سلکتوری

در صورتی که شما هم قصد دارید آنتن سلکتوری خود را به فروش برسانید می توانید با شماره های پیام ضایعات که خریدار انواع آنتن سلکتوری معیوب و ضایعاتی و همچنین خریدار آنتن تقویت موبایل می باشند، اعتماد نموده و با شماره ۰۹۱۲۱۳۹۴۹۴۴ (کلیک جهت تماس) تماس حاصل فرمایید. پیام ضایعات بهترین خریدار دستگاه های معیوب، دست دوم و ضایعاتی می باشد.

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *