payamgps.com

خرید ضایعات موبایل و کامپیوتر

خرید ضایعات موبایل و کامپیوتر

اگر موبایل یا کامپیوتر شما دچار مشکل شده است به جای پرداخت هزینه های بالا جهت تعمیرات، قطعات آن ها را با قیمت بالا جهت فروش به پیام ضایعات بسپرید. پیام ضایعات بهترین و مطمئن ترین خریدار ضایعات موبایل و کامپیوتر شما خواهد بود. پیشنهاد می شود که خرید موبایل و کامپیوتر دست دوم خود را با بالاترین قیمت را به کارشناسان پیام ضایعات با شماره های ۰۹۱۲۴۷۱۰۸۲۷۰۲۱۴۴۱۲۶۹۲۶(کلیک جهت تماس) بسپارید.

خرید ضایعات موبایل و کامپیوتر از جمله شغل هایی است که افراد زیادی را مشغول به خود کرده است. ضایعات بخش های الکترونیکی موبایل و کامپیوتر را ضایعات الکترونیکی حساب می کنند. کشورهای بزرگی مانند آمریکا و یا برخی کشورهای اروپایی تعداد زیادی از این ضایعات الکترونیکی را به کشورهایی مانند هند، پاکستان، چین و … می فرستند تا در کارخانه ها مجدداً بازیافت گردند. در ایران هم همین مسیر جهت بازیافت انجام خواهد شد و بسیاری از افراد این کار را انجام می دهند. در برخی از این ضایعات الکترونیکی مانند بردهای موبایل، طلا و نقره بازیافت خواهد شد که می توان آن را منبع درآمد خوبی جهت خریداران ضایعات موبایل و کامپیوتر دانست.

خرید ضایعات موبایل و کامپیوتر


ضایعات گوشی های موبایل

زمانی که قطعه ای از موبایل شما می سوزد عملاً غیر قابل استفاده می شود و تعمیر مجدد آن نیز هزینه ای بالاتر از گوشی نو را برای شما خواهد داشت. ضایعات موبایل می تواند شامل همه قطعه های موبایل باشد ولی مهم تر از همه برد آن است که ارزشی بالا دارد. زمانی که برد موبایلی بسوزد و یا از کار بیوفتد در واقع راهی جز فروش دستگاه موبایل خود ندارید و می توانید آن را به عنوان ضایعات الکترونیکی به خریدار منصف این کار بسپرید.

خرید ضایعات موبایل وکامپیوتر

جداسازی قطعات موبایل

مرحله اول در بخش بازیافت گوش های موبایل جداسازی مواد خطرناک به روش دستی و با دقت می باشد و موادی که فلزی و یا پلاستیکی در این ضایعات به کار رفته اند، از آن ها جدا خواهند شد.قطعه هایی که با طلا روکش شده اند مانند پین هاو … با ابزارها جدا می شوند و برد را برای جدا سازی موارد دیگر مانند چیپ ها و … از روی بردها به روش های فیزیکی، شیمیایی و غیره آماده می کنند که در این مرحله یک برد خالی از قطعه که روکش طلا دارد، باقی می ماند.

خرید ضایعات موبایل و کامپیوتر

ضایعات کامپیوترها

کامپیوترهای رومیزی دارای پلاستیک در حدود 32 درصد، 41 درصد آلومنییوم وسرب به میزان 7 درصد می باشند و بقیه موارد آن طلا، نقره و آهن می باشند که با از دور خارج شدن کامپیوترهای دست دوم و سوخته، می توان مقدار زیادی عنصرهایی مانند طلا و نقره را از آن ها استخراج نمود. در واقع بازيافت اصولی اين کامپیوترها که توسط پیام ضایعات صورت می گیرد می تواند جلوی خطرهای ناشی از ورود عنصرهای مضر به محیط زیست را بگیرد.
کامپیوترها دارای قطعات زیادی می باشند که هر کدام از آن ها که بسوزند قابل استفاده نمی باشند و باید تبدیل به ضایعات گردند.

پیام ضایعات خرید این قطعات الکترونیکی را که شامل

 • رم،
 • مادربورد،
 • کارت گرافیک،
 • مانتیورهای CRT،
 • پردازنده،
 • پاور،
 • هارد کامپیوتر،
 • مانیتورهای LCD،
 • کیس،
 • سی دی رام می شود، خواهد بود. این قطعات سوخته یا از کار افتاده به روش های مختلفی از یکدیگر تفکیک خواهند شد.

در صورتی که شما هم جزو فروشندگان موبایل یا کامپیوتر هستید می توانید با پیام ضایعات تماس بگیرید و فروش کامپیوتر و موبایل دست دوم خود را به صورت خریدی منصفانه به آن ها بسپارید.

 • اکتبر 1, 2020
 • Posted By admin

Leave a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *